• Hustle

    ★★★

  • Father of the Bride

    ★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★

  • Firestarter

    ★½

  • The Valet

    ★★★

  • Sneakerella

    ★★½

  • Along for the Ride

    ★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • The Simpsons: When Billie Met Lisa

    ★★½

  • Father Stu

    ★★½

  • Ice Age: Scrat Tales

  • Metal Lords

    ★★½

  • Moon Knight

    ★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★½

  • The Bubble

    ★½

  • Diary of a Wimpy Kid: Freshman Year

    ★★½

  • The Bad Guys

    ★★½

  • Rescued by Ruby

    ★★★

  • Ambulance

    ★★★

  • Better Nate Than Ever

    ★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★½

  • The Lost City

    ★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★½

  • The Adam Project

    ★★½

  • The Weekend Away

    ★★

  • Tyler Perry's A Madea Homecoming

    ★½

  • The Batman

    ★★½

  • Turning Red

    ★★★

  • The Sky Is Everywhere

    ★★½

  • The In Between

    ★★½

  • Tall Girl 2

    ★★

  • Uncharted

    ★★½

  • I Want You Back

    ★★★

  • Death on the Nile

    ★★

  • Marry Me

    ★★★

  • Pam & Tommy

    ★★★

  • The Ice Age Adventures of Buck Wild

    ★★

  • Tom and Jerry Cowboy Up!

    ★★

  • The Royal Treatment

    ★★½

  • Emergency

    ★★★

  • The Perfect Pairing

    ★★

  • Hotel Transylvania: Transformania

    ★★½

  • Scream

    ★★½

  • Book of Love

    ★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★

  • Pinocchio: A True Story

    ★½

  • The King's Man

    ★★½

  • Dark/Grey/Blue

    ★★★

  • Mistletoe in Montana

    ★★★

  • South Park: Post COVID: The Return of COVID

    ★★½

  • The Enchanted Christmas Cake

    ★★½

  • Christmas Is Canceled

    ★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • A Royal Queens Christmas

    ★★

  • Being the Ricardos

    ★★½

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Christmas Movie Magic

    ★★★

  • Secretly Santa

    ★★½

  • Diary of a Wimpy Kid

    ★★

  • A Christmas Dance Reunion

    ★★★

  • Shaun the Sheep: The Flight Before Christmas

    ★★★½

  • Nightmare Alley

    ★★

  • Zoey's Extraordinary Christmas

    ★★★½

  • West Side Story

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★½

  • A Loud House Christmas

    ★★½

  • South Park: Post COVID

    ★★★½

  • Hawkeye

    ★★★

  • 8-Bit Christmas

    ★★★

  • The Princess Switch 3: Romancing the Star

    ★★