Sort by

Tony Estrada has logged 58 entries for films during September 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Must Love Dogs

Must Love Dogs

2005
×
★★½
Edit this entry  
29
Casino Royale

Casino Royale

2006
×
★★★½
Edit this entry  
28
Die Another Day

Die Another Day

2002
×
★★½
Edit this entry  
28
Dear Evan Hansen

Dear Evan Hansen

2021
×
★★
Edit this entry  
28
Flashdance

Flashdance

1983
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
The World Is Not Enough

The World Is Not Enough

1999
×
★★½
Edit this entry  
27
Dug Days

Dug Days

2021
×
Read the review Edit this entry  
27
The Dishwasher

The Dishwasher

2019
×
★★½
Edit this entry  
27
Coffee Shop Names

Coffee Shop Names

2020
×
★★★
Edit this entry  
27
The Flintstones in Viva Rock Vegas

The Flintstones in Viva Rock Vegas

2000
×
★★
Edit this entry  
26
Miss Pettigrew Lives for a Day

Miss Pettigrew Lives for a Day

2008
×
★★½
Read the review Edit this entry  
25
Tomorrow Never Dies

Tomorrow Never Dies

1997
×
★½
Edit this entry  
25
Stick Man

Stick Man

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
Funny Face

Funny Face

1957
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Audrey

Audrey

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
The Last Letter From Your Lover

The Last Letter From Your Lover

2021
×
★★
Edit this entry  
23
Scooby-Doo! Adventures: The Mystery Map

Scooby-Doo! Adventures: The Mystery Map

2013
×
★★
Read the review Edit this entry  
22
What Dreams May Come

What Dreams May Come

1998
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
Dennis the Menace

Dennis the Menace

1993
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
Just Married

Just Married

2003
×
★★½
Edit this entry  
21
GoldenEye

GoldenEye

1995
×
★★
Edit this entry  
21
Malignant

Malignant

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
The Great Outdoors

The Great Outdoors

1988
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
Home on the Range

Home on the Range

2004
×
★★
Read the review Edit this entry  
20
Twenty Something

Twenty Something

2021
×
★★★
Edit this entry  
20
Nona

Nona

2021
×
★★★
Edit this entry  
19
The Help

The Help

2011
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
The Birdcage

The Birdcage

1996
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
Monster Hunter

Monster Hunter

2020
×
★★½
Edit this entry  
17
Licence to Kill

Licence to Kill

1989
×
★★½
Edit this entry  
17
My Best Friend's Wedding

My Best Friend's Wedding

1997
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
The Living Daylights

The Living Daylights

1987
×
★★★½
Edit this entry  
16
Flight of the Navigator

Flight of the Navigator

1986
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
Requiem for a Dream

Requiem for a Dream

2000
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Walking and Talking

Walking and Talking

1996
×
★★½
Edit this entry  
15
A Fish Called Wanda

A Fish Called Wanda

1988
×
★★
Read the review Edit this entry  
14
Karen

Karen

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
13
Weird Science

Weird Science

1985
×
★★
Read the review Edit this entry  
13
The House Next Door: Meet the Blacks 2

The House Next Door: Meet the Blacks 2

2021
×
Read the review Edit this entry  
13
Kate

Kate

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
13
Together Together

Together Together

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
A Dog's Life

A Dog's Life

1918
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
World Trade Center

World Trade Center

2006
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
United 93

United 93

2006
×
★★★★
Edit this entry  
11
Peter Rabbit 2: The Runaway

Peter Rabbit 2: The Runaway

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
10
Uncle Buck

Uncle Buck

1989
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Ted Bundy: American Boogeyman

Ted Bundy: American Boogeyman

2021
×
★★
Edit this entry  
09
She's the Man

She's the Man

2006
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
The Whole Truth

The Whole Truth

2016
×
★★½
Edit this entry  
08
Lars and the Real Girl

Lars and the Real Girl

2007
×
★★★½
Read the review Edit this entry