• Family Camp

    ½

  • Marmaduke

    ½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • Encanto

    ★★½

  • There's Someone Inside Your House

    ½

  • Squid Game

    ★★★

  • Cry Macho

    ★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ½

  • Luca

    ★★★★

  • In the Heights

    ★★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Mortal Kombat

    ★★½

  • Yes Day

    ★★

  • Raya and the Last Dragon

    ½

  • Moxie

    ½

  • Tom & Jerry

  • Palmer

    ★★★

  • The White Tiger

    ★★½

  • Ratatouille: The TikTok Musical

    ½

  • Peppa Pig: Peppa's Christmas Visit

  • Mank

    ★★

  • The Magic School Bus Rides Again: The Frizz Connection

    ½

  • Earwig and the Witch

    ½

  • Soul

    ★★★★½

  • The SpongeBob Movie: Sponge on the Run

  • The Magic School Bus Rides Again: Kids in Space

    ½

  • We Bare Bears: The Movie

    ★★★

  • Peppa Pig: Mandy Mouse

  • Mulan

    ½

  • Onward

    ★★½

  • The Father

    ★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ½

  • Wind

  • Lady and the Tramp

    ★★½

  • Frozen II

    ½

  • Klaus

    ★★★½

  • The Irishman

    ★★★★½

  • Jojo Rabbit

    ★★★★½

  • Knives Out

    ★★½

  • Abominable

    ★½

  • A Sun

    ★★★★

  • Marriage Story

    ★★★★½

  • It Chapter Two

    ★½

  • Dora and the Lost City of Gold

  • Airplane Mode

    ½

  • The Angry Birds Movie 2

  • Rocko's Modern Life: Static Cling

    ★★★

  • Invader ZIM: Enter the Florpus

    ★★★½

  • The Banana Splits Movie

    ★★

  • The Lion King

    ½

  • Child's Play

    ½

  • Toy Story 4

    ★★★★

  • Ma

    ★★½

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★½

  • Parasite

    ★★★★½

  • The Lighthouse

    ★★★

  • The Secret Life of Pets 2

    ★★

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★★½

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★½

  • Avengers: Endgame

  • Peppa Pig: Festival of Fun

  • Yes, God, Yes

    ★½

  • Captain Marvel

  • Official Secrets

    ★★

  • The Lego Movie 2: The Second Part

    ★★★

  • How to Train Your Dragon: The Hidden World

    ★★★½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Mowgli: Legend of the Jungle

    ★½

  • Bird Box