Sort by
  • A Haunting in Venice

    ★★½

  • El Conde

    ★★★

  • The Equalizer 3

    ★★★½

  • Slotherhouse

    ★★½

  • Dovbush

    ★★★

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★½

  • Gran Turismo

    ★★★★

  • Blue Beetle

    ★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★

  • Best Wishes to All

    ★★½

  • River

    ★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★½

  • Insidious: The Red Door

    ★★★½

  • They Cloned Tyrone

    ★★★½

  • Nimona

    ★★★★

  • The Flash

    ★★½

  • Extraction 2

    ★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★½

  • Elemental

    ★★★

  • Asteroid City

    ★★★½

  • Fallen Leaves

    ★★★

  • The Roundup: No Way Out

    ★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★½

  • Fast X

    ★★½

  • Mother, May I?

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Shadow Island

    ★★½

  • Blood & Gold

    ★★

  • The Covenant

    ★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Renfield

    ★★★★

  • Murder Mystery 2

    ★★½

  • Air

    ★★★½

  • Joy Ride

    ★★★

  • Shin Kamen Rider

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★

  • Raging Grace

    ★★½

  • Hypnotic

    ★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★

  • Frontiers

    ★★

  • 65

    ★★★

  • Single8

    ★★★½

  • Call Me Chihiro

    ★★★½

  • Inside

    ★★★½

  • Creed III

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Okiku and the World

    ★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★

  • Passages

    ★★★★

  • Rye Lane

    ★★★★

  • Past Lives

    ★★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • In My Mother's Skin

    ★★

  • Mad Cats

    ★★½

  • Deep Sea

    ★★★★½

  • Missing

    ★★★★

  • Sakra

    ★★½

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★★½

  • Statusbericht

  • The Pale Blue Eye

    ★★

  • Babylon

    ★½

  • M3GAN

    ★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Connect

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★

  • Subman Begins