RSS feed for Tim

Tim has logged 10 entries for films during May 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Defending Jacob

Defending Jacob

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Sucker Punch

Sucker Punch

2011
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
Joker

Joker

2019
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
12
Contagion

Contagion

2011
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Michael Clayton

Michael Clayton

2007
×
★★★★
Edit this entry  
10
The Town

The Town

2010
×
★★★
Edit this entry  
07
Phantasm

Phantasm

1979
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Den of Thieves

Den of Thieves

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Prisoners

Prisoners

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Friday the 13th Part III

Friday the 13th Part III

1982
×
★★½
Read the review Edit this entry