Forgotten password?
★★★★★ Watched 12 Dec, 2019
I LOVED EVERY SECOND OF IT
★★★★★ Rewatched 18 Nov, 2019
happy belated birthday elio perlman
★★★★★ Watched 11 Nov, 2019
talented, brilliant, incredible, amazing, show stopping, spectacular, never the same, totally unique, completely not ever done before
★★★★ Watched 01 Nov, 2019
no one is doing it like timothée chalamet.
★ Watched 20 Oct, 2019
why am i keep watching bad movies
Watched 18 Oct, 2019
what were armie and dakota thinking while accepting these roles 😭
★★★★★ Rewatched 12 Oct, 2019
no thoughts just tears
★★★½ Watched 25 Sep, 2019
best picture 2020
★★★★ Watched 31 Aug, 2019
omg i loved watching patrick bateman’s morning routine 🤩🤩🤩
★★★★ Watched 25 Aug, 2019
I held my breath almost in every scene
★★★★★ Rewatched 25 Aug, 2019
yeah im crying at 4 am.. keep scrolling
★★★★★ Watched 05 Aug, 2019
I CRIED LIKE A BABY AT THE END