• Cry Macho

    ★★★★

  • Kate

    ★★★

  • Cinderella

    ★½

  • The Card Counter

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★★

  • He's All That

  • Bob Ross: Happy Accidents, Betrayal & Greed

  • The Witcher: Nightmare of the Wolf

    ★★★

  • Candyman

    ★★★★

  • The Protégé

    ★★★

  • Reminiscence

    ★★★½

  • Sweet Girl

    ★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • Don't Breathe 2

    ★★★½

  • The Kissing Booth 3

  • Free Guy

    ★★★

  • The Green Knight

    ★★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★

  • Blood Red Sky

    ★★★

  • Snake Eyes: G.I. Joe Origins

    ★★★½

  • Old

    ★★★★★

  • Pig

    ★★★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★★

  • Jolt

    ★★½

  • Gunpowder Milkshake

    ★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★★

  • Resident Evil: Infinite Darkness

    ★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★½

  • Black Widow

    ★★★½

  • Annette

    ★★★★

  • Till Death

    ★★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★½

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★★

  • The Tomorrow War

    ★★

  • The Forever Purge

    ★★★½

  • America: The Motion Picture

  • The Ice Road

    ★★

  • False Positive

    ★½

  • No Sudden Move

    ★★★½

  • Fatherhood

    ★★½

  • Luca

    ★★★

  • Hitman's Wife's Bodyguard

    ★★½

  • Loki

  • In the Heights

    ★★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★½

  • F9

    ★★★★

  • Cruella

    ★★★½

  • The Woman in the Window

    ★★

  • Finding You

    ★★½

  • Army of the Dead

    ★★★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★★

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★★½

  • Tom Clancy's Without Remorse

    ★★½

  • Wrath of Man

    ★★★★

  • Stowaway

    ★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★½

  • Mare of Easttown

  • Thunder Force

    ★★

  • Voyagers

    ★★

  • Mortal Kombat

    ★★½

  • Hemingway

  • Bad Trip

    ★★½

  • Peter Rabbit 2: The Runaway

    ★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★½

  • Nobody

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★½

  • Sentinelle

    ★★½

  • Coming 2 America

    ★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★½

  • Cosmic Sin

    ½