• In The Heights

    ★★★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • The Woman in the Window

    ★★½

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★★

  • The Circle: The Afterparty

    ★★½

  • Star Wars Biomes

    ★★★

  • Car Trouble

    ★★★

  • Mortal Kombat

    ★★

  • The Unholy

    ★★½

  • Bad Trip

    ★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★½

  • Nate Bargatze: The Greatest Average American

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • Us Again

    ★★★½

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★

  • Barb and Star Go to Vista Del Mar

    ★★★

  • The Map of Tiny Perfect Things

    ★★★

  • Marvel's Behind the Mask

    ★★★

  • Tom & Jerry

    ★★

  • Fake Famous

    ★★½

  • Malcolm & Marie

    ★★★½

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★

  • WandaVision

    ★★★★

  • Locked Down

    ★★½

  • Best of Stand-up 2020

    ★★★

  • Death to 2020

    ★★★

  • Burrow

    ★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★

  • High School Musical: The Musical: The Holiday Special

    ★★

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★

  • Folklore: The Long Pond Studio Sessions

    ★★★★

  • Two Distant Strangers

    ★★★½

  • The Fresh Prince of Bel-Air Reunion Special

    ★★★½

  • The Orange Years: The Nickelodeon Story

    ★★★½

  • The Lego Star Wars Holiday Special

    ★★★

  • Kevin Hart: Zero F**ks Given

    ★★★

  • A Teacher

    ★★★

  • 2 Hearts

    ★½

  • Batman: Death in the Family

    ★★½

  • Soul

    ★★★½

  • The Haunting of Bly Manor

    ★★★★½

  • Pocket Knife

    ★★½

  • The Devil All the Time

    ★★★½

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★★

  • The Broken Hearts Gallery

    ★★★

  • All or Nothing: Tottenham Hotspur

    ★★★★

  • The New Mutants

    ★★½

  • Tenet

    ★★★★½

  • Words on Bathroom Walls

    ★★★

  • Tulsa

    ★½

  • Trash

    ★★½

  • The SpongeBob Movie: Sponge on the Run

    ★★½

  • An American Pickle

    ★★★

  • Greenland

    ★★½

  • The Kissing Booth 2

    ½

  • You Monster

    ★★½

  • Larry The Cable Guy: Remain Seated

    ★★★

  • An Abundance of Purple

    ★★★

  • The King of Staten Island

    ★★★½

  • 8:46

    ★★★★½

  • And She Hisses

    ★★★½

  • The Lovebirds

    ★★★

  • Taylor Swift City of Lover Concert

    ★★★½

  • Not Alone in Here

    ★★★½

  • Scoob!

    ★★

  • Jimmy O. Yang: Good Deal

    ★★★½

  • Jerry Seinfeld: 23 Hours to Kill

    ★★★

  • The Half of It

    ★½

  • Dangerous Lies

    ★★