• Night School

    ★★

  • Tom Segura: Mostly Stories

    ★★★★

  • Blockers

    ★★½

  • Power/Rangers

    ★★★

  • Maggie Simpson in The Longest Daycare

    ★★★½

  • The Good, The Bart, and The Loki

    ★★★

  • Maggie Simpson in The Force Awakens from Its Nap

    ★★★

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★½

  • Daddy's Home 2

    ★★½

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★½

  • Shiva Baby

    ★★★★

  • Thor

    ★★★

  • Captain America: The First Avenger

    ★★★

  • Loki

    ★★★★½

  • Pebble

    ★★★

  • Hoss

    ★★★★

  • Pork Chop

    ★★★½

  • Olivia Rodrigo: A Short Film

    ★★★