Sort by
  • Nope

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Pink Moon

    ★★★½

  • Shutter Island

    ★★★★

  • Taxi Driver

    ★★★★★

  • Juno

    ★★★½

  • Minding the Gap

    ★★★★½

  • Edward Scissorhands

    ★★★★

  • In the Mood for Love

    ★★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★½

  • T2 Trainspotting

    ★★★★

  • Fire of Love

    ★★★★

  • The Bad Batch

    ★★

  • Hit the Road

    ★★★★★

  • Taste of Cherry

    ★★★★★

  • C'mon C'mon

    ★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • Irreversible

    ★★★★★