• In the Heights

    ★★★★

  • Soul

    ★★★★★

  • Onward

    ★★★★½

  • Emma.

    ★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

  • Bombshell

    ★★★★½

  • Little Women

    ★★★★★

  • Knives Out

    ★★★★½

  • Waves

    ★★½

  • Marriage Story

    ★★★★★

  • Where'd You Go, Bernadette

    ★★★

  • The Art of Racing in the Rain

    ★★★★½

  • Murder Mystery

    ★★★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • After

    ★★

  • BlacKkKlansman

    ★★★

  • Loving

    ★★★★★

  • Young Adult

    ½

  • 50/50

    ★★★★★

  • One Day

    ★★