Sort by
  • Nope

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★★

  • Tony Hawk: Until the Wheels Fall Off

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • Eternals

    ★★★½

  • He's All That

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • Free Guy

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Black Widow

    ★★★½

  • In the Heights

    ★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★

  • The Queen's Gambit

    ★★★

  • The Devil All the Time

    ★★★★

  • Hamilton

    ★★★½

  • The King of Staten Island

    ★★★★

  • Palm Springs

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★

  • John Mulaney & The Sack Lunch Bunch

    ★★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★½

  • 1917

    ★★★★

  • Watchmen

    ★★★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★★★

  • The King

    ★★★½

  • Joker

    ★★★

  • It Chapter Two

    ★★★

  • Spider-Man: Far From Home

    ★★★★

  • Midsommar

    ★★★★

  • Dark Phoenix

    ★½

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★★

  • The Lighthouse

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★½

  • Avengers: Endgame

    ★★★★

  • Good Boys

    ★★★

  • Booksmart

    ★★★★½

  • Captain Marvel

    ★★★

  • The Lego Movie 2: The Second Part

    ★★½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Bad Times at the El Royale

    ★★★½

  • mid90s

    ★★★½

  • A Simple Favor

    ★★★

  • Christopher Robin

    ★★½

  • Mamma Mia! Here We Go Again

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★½

  • Incredibles 2

    ★★★½

  • Tag

    ★★★

  • BlacKkKlansman

    ★★★★★

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★½

  • Ready Player One

    ★★★

  • Love, Simon

    ★★★

  • Isle of Dogs

    ★★★★

  • Black Panther

    ★★★★

  • Sorry to Bother You

    ★★★½

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★★★

  • The Greatest Showman

    ★★★

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

    ★★★

  • Wonder

    ★★★

  • Justice League

  • Coco

    ★★★★★

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★★

  • Blade Runner 2049

    ★★★★★

  • Kingsman: The Golden Circle

    ★★★½

  • The Lego Ninjago Movie

    ★★★★

  • It

    ★★★★

  • Lady Bird

    ★★★★