Sort by
  • Cobweb

    ★½

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★

  • Black Mirror: Mazey Day

    ★★½

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★★★

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Queen Charlotte: A Bridgerton Story

    ★★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★½

  • The Pope's Exorcist

    ★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • Renfield

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★★½

  • Your Place or Mine

    ★★★½

  • Infinity Pool

    ★★

  • A Man Called Otto

    ★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • M3GAN

    ½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★

  • Violent Night

    ★★★★½

  • Spirited

    ★★★

  • Talk to Me

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★★

  • Black Adam

    ★★★

  • Smile

    ★★★★½

  • Catherine Called Birdy

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • See How They Run

    ★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★★★

  • Pearl

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★★★

  • Barbarian

    ★★★★½

  • Prey

    ★½

  • Not Okay

    ★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Mrs. Harris Goes to Paris

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • Elvis

    ★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★★½

  • Men

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

  • Moon Knight

    ★★★★★

  • In from the Side

    ★★½

  • Morbius

    ★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★

  • X

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Adam Project

    ★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Uncharted

    ★★★★

  • Death on the Nile

    ★★★

  • Fresh

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • The King's Man

    ★★½

  • Nightmare Alley

    ★½

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★½

  • Red Notice

    ★★★

  • Eternals

    ★★½

  • Encanto

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★★

  • The Black Phone

    ★★★½

  • Midnight Mass

    ★★★½

  • Squid Game

    ★★★★½

  • Dune

    ★★★