Sort by
  • Cocaine Bear

    ★★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★★★

  • Selena Gomez: My Mind & Me

    ★★

  • The School for Good and Evil

    ★★½

  • She Said

    ★★★★★

  • Luckiest Girl Alive

    ★★★

  • Smile

    ★★★

  • Amsterdam

    ★★★★★

  • Do Revenge

    ★★★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★

  • Blonde

    ★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • The Whale

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★★

  • The Wonder

    ★★★★★

  • TÁR

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Look Both Ways

    ½

  • Stay on Board: The Leo Baker Story

    ★★★★★

  • Not Okay

    ★★½

  • Nope

    ★★★★★

  • How to Change Your Mind

    ★★★★★

  • Bullet Train

  • Persuasion

    ★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★★★

  • Fire Island

    ★★★★★

  • Elvis

    ★★½

  • Funny Pages

    ★★½

  • Decision to Leave

    ★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★★★

  • Spider-Man: All Roads Lead to No Way Home

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★½

  • X

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★

  • Emergency

    ★★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★

  • Marcel the Shell with Shoes On

    ★★★★★

  • The Lost Daughter

    ★★★

  • King Richard

    ★★★★★

  • The Voyeurs

    ★★★½

  • Drive My Car

    ★★★★

  • The Worst Person in the World

    ½

  • Charli XCX: Alone Together

    ★★★★★

  • The Fallout

    ★★★★

  • Petite Maman

    ★★★★★

  • We're All Going to the World's Fair

    ★★★

  • On the Count of Three

    ★★★★

  • In the Earth

    ★★★½

  • We Are Who We Are

    ★★★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★

  • Shiva Baby

    ★★★★★

  • I May Destroy You

    ★★★★★

  • Normal People

    ★★★★★

  • Unorthodox

    ★★★★★

  • Promising Young Woman

    ★★★★

  • Zola

    ★★★

  • Genius Loci

    ★★★★★

  • Little Women

    ★★★★

  • Saint Maud

    ★★★★

  • Joker

    ★★

  • Fantastic Fungi

    ★★★★★