Sort by
  • M3GAN

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★

  • Halloween Ends

  • My Best Friend's Exorcism

    ★★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★★

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★

  • Jeepers Creepers: Reborn

  • Sins of Our Mother

    ★★★

  • Sanctuary

    ★★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Pearl

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • I Came By

    ★½

  • Trainwreck: Woodstock '99

    ★★★

  • Prey

    ★★★

  • The Most Hated Man on the Internet

    ★★★

  • Nope

    ★★★★

  • The Reef: Stalked

    ★★

  • Girl in the Picture

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★★

  • Jackass 4.5

    ★★★★

  • Meltdown: Three Mile Island

    ★★★

  • Jimmy Savile: A British Horror Story

    ★★★½

  • Morbius

    ½

  • X

    ★★★½

  • The Lost City

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

  • Dog

    ★★★

  • Uncharted

    ★★

  • Death on the Nile

    ★★

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Downfall: The Case Against Boeing

    ★★★½

  • Scream

    ★★★

  • Crime Scene: The Times Square Killer

    ★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★

  • Nicole Byer: BBW (Big Beautiful Weirdo)

    ★★★½

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★½

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★

  • House of Gucci

    ★★★

  • Operation Mincemeat

    ★★★★

  • Red Notice

    ★★½

  • Paranormal Activity: Next of Kin

    ★★

  • Midnight Mass

    ★★½

  • There's Someone Inside Your House

    ★★★

  • Wolf

    ★★★

  • Squid Game

    ★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • The Desperate Hour

    ★★

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★½

  • Dashcam

  • The Last Duel

    ★★★★

  • The Guilty

    ★★½

  • The Starling

    ★★½

  • Halloween Kills

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★

  • Malignant

    ★★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★

  • Candyman

    ★★★★

  • Memories of a Murderer: The Nilsen Tapes

    ★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • Aftermath

    ★★½

  • Free Guy

    ★★

  • Jungle Cruise

  • Blood Red Sky

    ★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★★