Titangl has logged 11 entries for films during June 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
11
Hitman's Wife's Bodyguard

Hitman's Wife's Bodyguard

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
The Hitman's Bodyguard

The Hitman's Bodyguard

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
Click

Click

2006
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Countdown

Countdown

2019
×
Read the review Edit this entry  
05
Ready or Not

Ready or Not

2019
×
★★★½
Edit this entry  
05
1917

1917

2019
×
★★★★
Edit this entry  
04
Kingsman: The Golden Circle

Kingsman: The Golden Circle

2017
×
★★★½
Edit this entry  
03
Kingsman: The Secret Service

Kingsman: The Secret Service

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Kick-Ass

Kick-Ass

2010
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
03
Kick-Ass 2

Kick-Ass 2

2013
×
★★½
Read the review Edit this entry  
01
Shallow Hal

Shallow Hal

2001
×
★★★
Read the review Edit this entry