Sort by
  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Escape from Pretoria

    ★★★½

  • Suspiria

    ★★★½

  • The Green Knight

    ★★★★½

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★½

  • Interstellar

    ★★★★★

  • Nerve

    ★★★

  • Hawkeye

    ★★★½

  • Eternals

    ★★½

  • WandaVision

    ★★★★

  • An American Pickle

    ★★★

  • The Adam Project

    ★★★½

  • Encanto

    ★★★★

  • Fantastic Beasts and Where to Find Them

    ★★½

  • Creep

    ★★★½

  • Snowpiercer

    ★★★★½