• Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

    ראיתי את זה אתמול בתאכלס, אין מה לעשות זה סרט מאכזב בגלל שהיה לי צפייה שהסרט הזה יהיה יותר מפוצץ מסוף המשחק ומלחמת האינסוף ביחד. בשורה תחתונה הסרט באמת טוב ואם לא הייתי בא אם ציפיות כנראה שהייתי עף על זה

  • The Batman

    The Batman

    ★★★★

    היה מדהים אבל באתי עם ציפיות מאוד גבוהות שכנראה בגלל זה הורידו מהציון

  • The Green Knight

    The Green Knight

    ★★★★½

    מאוד אהבתי את הסרט וידעתי מהרגע הראשון שהוא יהיה טוב,
    השחקן הראשי היה מדהים בעיניי והסרט מבחינת וויזואלית היה מדהים הסרט היה מאוד איטי ומאוד פסיכודלי וטריפי מה שלא ידעתי ודי הייתי מבולבל.

  • Interstellar

    Interstellar

    ★★★★★

    אין לי כל כך מה להגיד חוץ מסרט מטורף ושהסוף היה מצמרר בטירוף

  • An American Pickle

    An American Pickle

    ★★★

    אני בתחושות מעורבות כי הסרט די מצחיק אבל הוא מאוד מטומטם
    והמבטא שלו מזכיר את המבטא שסשה ברון כהן עושה בבוראט או בדיקטטור או בשניהם

  • The Adam Project

    The Adam Project

    ★★★½

    לא ציפיתי בכלל למשהו מיוחד ושראיתי את הסרט והייתי בחצי התאכזבתי כי דבר ראשון איך הוא פגש את עצמו ולא יצר פרדוקס כאילו הוא ליטרלי בילה עם עצמו מהעבר איזה שבוע קיצר אין הגיון כמו שאין הגיון בלחזור לעבר אז ככה שאולי זה מפצה על זה, העלילה לעומת זאת נחמדה כיפית וגם מרגשת עוד פעם בחצי של הסרט ראיתי אותה כדי רגילה וכאילו מישהו עשה עלילה כזאת לא הרגשתי שום דבר מיוחד אבל לאורך הסרט משהו קרה והתחלתי די לאהוב ולהשאב לסרט אבל כן לא סרט מטורף אבל כן כיפי ומרגש

  • Snowpiercer

    Snowpiercer

    ★★★★½

    סרט מטורף וגאוני!

  • Venom: Let There Be Carnage

    Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

    This review may contain spoilers. I can handle the truth.

    קודם כל סרט מהנה מאוד וכיף לצפייה אבל יש לי כמה בעיות עם הסרט הזה וזה שהסרט כאילו ונום נלחם בקרנאג שתי דקות בלבד ואז פשוט ניצח אותו כל כך בקלות כאילו כל הסרט עשו איזשהו בילד אפ על קרנאג ואז פשוט הרגו אותו ואת החברה של של הרוצח שליטרלי אהבתי אותם יותר מאדי ברוק וונום מה שאומר שכתבו את הדמויות שלהם נכון, עכשיו למה בעצם התבאסתי מהקרב דבר ראשון והברור הוא היה מאוד מהיר כאילו ליטרלי וונום פחד בהתחלה…

  • The Terminal

    The Terminal

    ★★★★

    סרט מדהים! אהבתי ממש
    .לדעתי חייב לראות עם המשפחה

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

    כמה שחיכית לראות את הסרט הזה, סרט מטורף מדהים ומשום מה לאורך הסרט שכחתי שזה של מארוול בקטע טוב, קרבות משובחים עם שחקנים מדהימים ובאמת הנאה גדולה, מה שביאס אותי זה שכמובן הסוף צפוי מן הסתם ובכללי סוף מבאס כזה עם כל כך הרבה סי ג'י שכבר אין ריגוש.

  • Mission: Impossible - Ghost Protocol

    Mission: Impossible - Ghost Protocol

    ★★★½

    אני אודה ואגיד שנהניתי נהניתי מאוד אבל אי אפשר להתעלם מהעובדה שהסרט מאוד מבולגן, כנראה בגלל שלא ראיתי את שאר הסרטים אבל עדיין מאוד מבולגן לי לפחות, לסיכום אחלה סרט ואחלה שחקנים וטום קרוז משוגע כרגיל.

  • Red Notice

    Red Notice

    ★★½

    קודם כל כצפוי הסרט קלישאתי מאוד, אבל אני חייב להודות מאוד נהנתי והיו קטעים שצחקתי בהם כי בואו זה ראיין ריינולדס.
    אני לא יכול שלא לחשוב שהסרט הזה מאוד דומה לשומר הראש והמתנקש קודם כל ריאן ריינולדס ובן אדם מפורסם ורציני שלא סובל אותו יוצאים להרפתקאה רייאן רוצה להיות מקום ראשון כמו שבשומר הראש והמתנקש הוא רצה להיות מקום ראשון פה בגנב הכי טוב ובשומר הראש להיות השומר הראש הכי טוב, מצחיק שגם פה הוא טוב בכל העניין הזה של…