Sort by
  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★★★★★

  • RRR

    ★★★½

  • Uncharted

    ★½

  • Sonic the Hedgehog 2

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Mere Brother Ki Dulhan

    ★★★★★

  • Welcome

    ★★★★

  • Jayeshbhai Jordaar

    ★★★½

  • Kal Ho Naa Ho

    ★★★★★

  • Hum Tum

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★

  • Dhamaal

    ★★

  • Moon Knight

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Crush

    ★★★★★

  • Veronica

    ★★★½

  • K.G.F: Chapter 2

    ★★★½

  • Umma

    ★★★