Sort by
  • The Ward

  • Phoenix Rising

    ★★★★★

  • The Night Comes for Us

    ★★★★½

  • Absence

    ½

  • The Birds

    ½

  • Psycho

    ★½

  • One Hour Photo

    ★★

  • Jacob's Ladder

  • I Trapped the Devil

  • Master

    ★★★½

  • Umma

    ★★★

  • Dwellers

    ½

  • #SCREAMERS

  • The Suicide Squad

    ★★½

  • A Moment in the Reeds

    ★½

  • The Merciless

    ★★

  • Ratter

  • The Gateway

    ½