briony has rated 97 films ★½ .

  • The Loved Ones

    ★½

  • Freaky

    ★½

  • Friday the 13th

    ★½

  • We Are Still Here

    ★½

  • #FollowMe

    ★½

  • Alien: Covenant

    ★½

  • Lizzie

    ★½

  • Warning: Do Not Play

    ★½

  • Hostel: Part III

    ★½

  • Hell Fest

    ★½

  • Kindred Spirits

    ★½

  • Followed

    ★½

  • 12 Feet Deep

    ★½

  • 1BR

    ★½

  • Queen of the Damned

    ★½

  • Behind the Mask: The Rise of Leslie Vernon

    ★½

  • Paranormal Activity: The Ghost Dimension

    ★½

  • A.M.I.

    ★½