Sort by

Todd Russell has logged 31 entries for films during June 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Bedazzled

Bedazzled

2000
×
★★
Read the review Edit this entry  
29
The Circle

The Circle

2017
×
★½
Read the review Edit this entry  
28
Athlete A

Athlete A

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
My Spy

My Spy

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
26
Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
25
Last Chance Harvey

Last Chance Harvey

2008
×
★★
Read the review Edit this entry  
24
Along Came Polly

Along Came Polly

2004
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
Daylight

Daylight

1996
×
★★½
Read the review Edit this entry  
22
Lost Bullet

Lost Bullet

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
21
61*

61*

2001
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Superman: Red Son

Superman: Red Son

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
Hell Comes to Frogtown

Hell Comes to Frogtown

1988
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
True Lies

True Lies

1994
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
365 Days

365 Days

2020
×
Read the review Edit this entry  
17
Long Shot

Long Shot

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
The Show

The Show

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
15
Da 5 Bloods

Da 5 Bloods

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Cold Pursuit

Cold Pursuit

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Home Sweet Hell

Home Sweet Hell

2015
×
★½
Read the review Edit this entry  
12
Artemis Fowl

Artemis Fowl

2020
×
★½
Read the review Edit this entry  
11
The Cable Guy

The Cable Guy

1996
×
★★
Read the review Edit this entry  
10
Justice League

Justice League

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Down to Earth

Down to Earth

2001
×
★½
Read the review Edit this entry  
08
Snakes on a Plane

Snakes on a Plane

2006
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
Rememory

Rememory

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
06
Scream, Queen! My Nightmare on Elm Street

Scream, Queen! My Nightmare on Elm Street

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
Mayhem

Mayhem

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Rocketman

Rocketman

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
United 93

United 93

2006
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Glengarry Glen Ross

Glengarry Glen Ross

1992
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Black Sunday

Black Sunday

1977
×
★★★★
Read the review Edit this entry