• Hustle

    ★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • Jackass Forever

    ★★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★½

  • Don't Look Up

    ★½

  • Licorice Pizza

    ★★★½

  • Red Notice

    ½

  • Malignant

    ★★½

  • Untold: Malice at the Palace

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Titane

    ★★★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★

  • Army of the Dead

    ½

  • Wrath of Man

    ★★

  • Bad Trip

    ★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • Nobody

    ★★★

  • Coming 2 America

    ★½

  • Night Stalker: The Hunt for a Serial Killer

    ★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★½

  • The Empty Man

    ★★★

  • Hubie Halloween

    ★★

  • The Trial of the Chicago 7

    ★½

  • Another Round

    ★★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★½

  • Stars and Strife

    ½

  • Unhinged

    ★★★

  • #Alive

    ★★

  • 8:46

    ★★★★

  • The Last Dance

    ★★★★

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★

  • The Hunt

    ★★½

  • A Quiet Place Part II

    ★★

  • Hillary

  • Devs

    ★★

  • The Invisible Man

    ★★½

  • The Social Dilemma

  • Palm Springs

    ★★½

  • Possessor

    ★★★½

  • Bad Boys for Life

  • The Outsider

    ★★½

  • Underwater

    ★★½

  • 6 Underground

  • The Gentlemen

    ★★½

  • 1917

    ★★

  • Doctor Sleep

    ★½

  • Watchmen

    ★★★

  • Zombieland: Double Tap

    ★½

  • Scare Package

    ★½

  • The Irishman

    ★★★★

  • In the Tall Grass

    ★★

  • Bill Burr: Paper Tiger

    ★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★

  • Color Out of Space

    ★★½

  • Knives Out

    ★★★½

  • Dolemite Is My Name

    ★★★

  • Joker

    ★★

  • Uncut Gems

    ★★★

  • Ford v Ferrari

    ★★★½

  • Marriage Story

    ★★★

  • Ad Astra

    ★★

  • Dave Chappelle: Sticks & Stones

    ★★★★½

  • Haunt

    ★★

  • It Chapter Two

    ★★½

  • Ready or Not

    ★★

  • Crawl

    ★★½

  • I Love You, Now Die: The Commonwealth v. Michelle Carter

    ★★★★

  • Aziz Ansari: Right Now

    ★★★

  • Spider-Man: Far From Home

    ★½

  • Midsommar

    ★★½

  • Parasite

    ★★★★