Sort by
  • Mank

    ★★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★

  • Rebecca

    ★★★

  • Homo ErecTattoos

    ★★★

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★★

  • Coyote's Canoe

    ★★★★

  • The Devil All the Time

    ★★★

  • Come True

    ★★★★

  • Eyes of Eidolon

    ★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★

  • Swimming with Fishes

    ★★★½

  • Tenet

    ★★½

  • Abracitos

    ★★★½

  • The Reckoning

  • The Funeral Home

    ★★★

  • Sayo

    ★★½

  • Undergods

    ★★★★

  • Beauty Water

    ★½

  • Da 5 Bloods

    ★★★½

  • Survival Skills

    ★★★

  • Devs

  • Escape from Pretoria

    ★★★

  • Sleep

    ★★★★

  • The Invisible Man

    ★★★½

  • Promising Young Woman

    ★★★★

  • Possessor

    ★★★½

  • Jumbo

    ★★★½

  • The Outsider

  • Little Women

    ★★★★

  • A Million Eyes

    ★★★

  • Doctor Sleep

    ★★½

  • The Fall

    ★★★★

  • Terminator: Dark Fate

    ★★★

  • Kakatshat

    ★★★

  • Watchmen

  • A Cockerel’s Tale

    ★★★½

  • Savage State

    ★★★

  • The Old Man Movie

    ★★★★½

  • The Irishman

    ★★½

  • The Mortuary Collection

    ★★★

  • Climate of the Hunter

    ★★★★½

  • Cosmic Candy

    ★★★★

  • Antigone

    ★★★★½

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • Color Out of Space

    ★★

  • Knives Out

    ★★★

  • Sound of Metal

    ★★★★

  • Blood Quantum

    ★★★

  • The King

    ★★½

  • Joker

    ★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★

  • Marriage Story

    ★★★★½

  • Rabid

    ★★

  • It Chapter Two

    ★½

  • The Deeper You Dig

    ★★★½

  • Patrick

    ★★★★

  • Midsommar

    ★★★★

  • Toy Story 4

    ★★★★★

  • Black Mirror: Smithereens

  • Black Mirror: Rachel, Jack and Ashley Too

  • Black Mirror: Striking Vipers

  • Good Omens

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★½

  • Parasite

    ★★★★½

  • Portrait of a Lady on Fire

    ★★★½

  • The Lighthouse

    ★★★★½

  • Vivarium

    ★★★

  • I Lost My Body

    ★★★½

  • Please Speak Continuously and Describe Your Experiences as They Come to You

    ★★★★

  • Atlantics

    ★★★★

  • Deerskin

    ★★★★

  • The Dead Don't Die

    ★★½