Sort by
  • Anyone But You

    ★★★½

  • Silent Night

    ★★½

  • Napoleon

    ★★★★½

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★

  • Thanksgiving

    ★★★★½

  • Godzilla Minus One

    ★★★½

  • Moon Ghost

    ★★★½

  • Taylor Swift: The Eras Tour

    ½

  • Saw X

    ★★★½

  • A Haunting in Venice

    ★★★★

  • Dream Scenario

    ★★★½

  • Dumb Money

    ★★★

  • Priscilla

    ★★★★★

  • The Killer

    ★★★★★

  • Maestro

    ★★★★½

  • Poor Things

    ★★★★½

  • The Holdovers

    ★★★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★½

  • The Boy and the Heron

    ★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • Insidious: The Red Door

    ★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • The Machine

    ★★

  • Asteroid City

    ★★★★★

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★★

  • How to Have Sex

    ★★★★★

  • The Zone of Interest

    ★★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★

  • The Feet Part II

    ★★★★★

  • Fast X

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★★

  • The Covenant

    ★★★½

  • Hayseed

    ★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★★½

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • Air

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★½

  • Hypnotic

    ★★

  • Bottoms

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Creed III

    ★★★★½

  • Landscape with Invisible Hand

    ★★★★½

  • Shortcomings

    ★★★★

  • Eileen

    ★★★★½

  • Past Lives

    ★★★★★

  • Babylon

    ★★★★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

  • Suzume

    ★★★★

  • Talk to Me

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★★

  • Smile

    ★★★½

  • Amsterdam

    ★★½

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • See How They Run

    ★★★★

  • Blonde

    ★★★★★

  • Ticket to Paradise

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Master Gardener

    ★★★★½

  • Empire of Light

    ★★★½

  • Athena

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★