RSS feed for Trevor
  • Lucky

    ★★★★

  • The Shape of Water

    ★★★★

  • Taxi Driver

    ★★★★★

  • What We Do in the Shadows

    ★★★★½

  • Hanna

    ★★★★

  • After the Screaming Stops

    ★★★½

  • Black Mirror: Bandersnatch

    ★★★

  • Thoroughbreds

    ★★★½

  • The Disaster Artist

    ★★★★

  • The Killing of a Sacred Deer

    ★★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Phantom Thread

    ★★★★½

  • The Ballad of Buster Scruggs

    ★★★★

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

    ★★★★

  • The Machinist

    ★★★½

  • Battle of the Sexes

    ★★★★

  • Game Night

    ★★★

  • You Were Never Really Here

    ★★★★½