Sort by
  • Friends: The Reunion

    ★★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★★

  • The Woman in the Window

    ★★★

  • Moxie

    ★★★½

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★★

  • WandaVision

    ★★★★★

  • Happiest Season

    ★★★★

  • Hillbilly Elegy

    ★★½

  • Holidate

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★½

  • Soul

    ★★★★★

  • Run

    ★★★

  • Hubie Halloween

  • Enola Holmes

    ★★★

  • The Devil All the Time

    ★★★

  • Ava

    ★★★

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★

  • The Rental

    ★★½

  • The King of Staten Island

    ★★★

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★½

  • Onward

    ★★★★

  • The Night Clerk

    ★★½

  • Fantasy Island

    ★★★

  • Palm Springs

    ★★★★

  • The Turning

    ★★

  • Like a Boss

    ★★★½

  • Doctor Sleep

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★★★

  • Joker

    ★★★★★

  • Ready or Not

    ★★★★

  • Midsommar

    ★★★★

  • Toy Story 4

    ★★★★

  • Ma

    ★★½

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★★

  • Booksmart

    ★★★★★

  • Us

    ★★★★

  • Honey Boy

    ★★★½

  • The Haunting of Hill House

    ★★★★★

  • Greta

    ★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★★

  • Truth or Dare

    ★★★

  • Love, Simon

    ★★★★★

  • Annihilation

    ★★★

  • Black Panther

    ★★★★★

  • Hereditary

    ★★★★

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★½

  • Happy Death Day

    ★★★½

  • I, Tonya

    ★★★½

  • It

    ★★★★½

  • Lady Bird

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★½

  • The Disaster Artist

    ★★½

  • Baby Driver

    ★★★

  • Get Out

    ★★★★★

  • Ingrid Goes West

    ★★★★

  • I Don't Feel at Home in This World Anymore

    ★★★

  • Split

    ★★★★

  • The Edge of Seventeen

    ★★★★

  • Popstar: Never Stop Never Stopping

    ★★½

  • The Neon Demon

    ★★

  • Hush

    ★★★

  • Everybody Wants Some!!

    ★★½

  • Captain Fantastic

    ★★½

  • Spotlight

    ★★★★

  • Carol

    ★★★★

  • Green Room

    ★★★½

  • The Witch

    ★★

  • Ex Machina

    ★★★½

  • Interstellar

    ★★★

  • Gone Girl

    ★★★½

  • Nightcrawler

    ★★★½