• Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

  • Norm Macdonald: Nothing Special

    ★★★★

  • Elvis

    ★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★★½

  • 2000 Mules

    ½

  • Jerrod Carmichael: Rothaniel

  • RRR

    ★★★★½

  • Ambulance

    ★★★½

  • X

    ★★½

  • Kanye West: DONDA Experience Performance 2 22 22

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

    ★★★

  • Jackass Forever

    ★★★½

  • Answering the Sun

    ★★★★★

  • Jujutsu Kaisen 0

  • The Matrix Resurrections

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★½

  • Don't Look Up

    ½

  • Kanye With Special Guest Drake Free Larry Hoover Benefit Concert

  • Nightmare Alley

    ★½

  • West Side Story

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • Clifford the Big Red Dog

  • Eternal Beach

    ★★★½

  • Wasteland No. 3: Moons, Sons

    ★★★

  • Cry Macho

    ★★½

  • Listening to Kenny G

    ★★★

  • The Last Duel

    ★★

  • Copshop

    ½

  • Dear Evan Hansen

    ★★

  • Five Murmurations

    ★★★

  • Dune

    ★★½

  • The Cathedral

    ★★★½

  • Malignant

    ★★★

  • The Power of the Dog

    ★★

  • The Voyeurs

    ½

  • Clickbait

    ½

  • A New Old Play

    ★★½

  • Zeros and Ones

    ★★★½

  • Free Guy

    ½

  • The Green Knight

    ★½

  • The Suicide Squad

    ★★½

  • Woodstock 99: Peace, Love, and Rage

    ½

  • Old

    ★★★½

  • Nitram

    ½

  • Pig

    ★★½

  • Memoria

    ★★★★

  • France

    ★★★

  • Red Rocket

    ★★★

  • The French Dispatch

    ★★

  • Flag Day

    ½

  • The Worst Person in the World

    ★★★

  • Annette

  • Ember Days

  • Bo Burnham: Inside

  • Moby Doc

    ½

  • Army of the Dead

    ★★

  • Outside Noise

    ★★★

  • Bad Trip

    ★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★½

  • Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time

    ★★★★

  • Wheel of Fortune and Fantasy

    ★★★

  • Azor

    ★★

  • Limbo

    ★★

  • Bad Luck Banging or Loony Porn

    ★★½

  • The Girl and the Spider

    ★½

  • The Scary of Sixty-First

    ★★½

  • The Beta Test

  • Supervillain: The Making of Tekashi 6ix9ine

  • Boss Level

    ½

  • Tom & Jerry

    ★★

  • Can't Get You Out of My Head

    ★★★