Sort by
  • Lisa Frankenstein

    ★★★½

  • Good Burger 2

    ★★

  • Leo

    ★★★

  • The Marvels

    ★★

  • Thanksgiving

    ★★★½

  • Leave the World Behind

    ★★★½

  • Five Nights at Freddy's

    ★★

  • The Exorcist: Believer

    ★★

  • Poor Things

    ★★★★

  • The Holdovers

    ★★★★★

  • Strays

    ★★★

  • Blue Beetle

    ★★★

  • The Boy and the Heron

    ★★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★

  • Barbie

    ★★★½

  • Sound of Freedom

    ★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • The Flash

    ★½

  • Meg 2: The Trench

    ★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • Paint

    ★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Air

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★★½

  • Bottoms

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★½

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Plane

    ★★★½

  • A Man Called Otto

    ★★★½

  • Babylon

    ★★½

  • M3GAN

    ★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Violent Night

    ★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • Talk to Me

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★½

  • Black Adam

    ★★½

  • Halloween Ends

    ★½

  • Smile

    ★★★

  • Running the Bases

    ★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★½

  • See How They Run

    ★★★

  • Ticket to Paradise

    ★★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★½

  • The Whale

    ★★★★½

  • Pearl

    ★★★★★

  • TÁR

    ★★★

  • Barbarian

    ★★½

  • Fall

    ★★

  • Beast

    ★★★½

  • Prey

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Nope

    ★★★½

  • Somewhere in Queens

    ★★★½

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★

  • Elvis

    ★★½

  • Moonage Daydream

    ★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★

  • Aftersun

    ★★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★