Sort by
  • Scream VI

    ★★★½

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Speak No Evil

    ★★½

  • Watcher

    ★★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★½

  • 8-Bit Christmas

    ★★★

  • Red Notice

    ★★★½

  • Malignant

    ★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★½

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★½

  • The Tomorrow War

    ★★★

  • Infinite

    ★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★½

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★½

  • Hunter Hunter

    ★★★★

  • The Forgotten Battle

    ★★★

  • Freaky

    ★★★½

  • Vampires vs. the Bronx

    ★★★½

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★★

  • Greenland

    ★★½

  • Ghosts of War

    ★★★½

  • #Alive

    ★★★½

  • 1917

    ★★★★

  • Doctor Sleep

    ★★★★½

  • Terminator: Dark Fate

    ★★★

  • Jay and Silent Bob Reboot

    ★★★½

  • Guns Akimbo

    ★★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • It Chapter Two

    ★★

  • Midsommar

    ★★★★

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★½

  • Crazy Rich Asians

    ★★★½

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

    ★★★

  • BlacKkKlansman

    ★★★★

  • Super Troopers 2

    ★★★

  • A Quiet Place

    ★★★★

  • Winchester

    ★★★½

  • Summer of 84

    ★★★½

  • Hereditary

    ★★★

  • Mandy

    ★★★½

  • Thor: Ragnarok

    ★★★½

  • Cargo

    ★★★

  • It

    ★★★★

  • Mayhem

    ★★★★½

  • The Disaster Artist

    ★★★★½

  • John Wick: Chapter 2

    ★★★★

  • Get Out

    ★★★★

  • Moonlight

    ★★★★

  • Train to Busan

    ★★★★

  • Tickling Giants

    ★★★★

  • The Alchemist Cookbook

    ★★★

  • Hunt for the Wilderpeople

    ★★★★

  • The Martian

    ★★★½

  • Jurassic World

    ★★★★

  • Gone Girl

    ★★★½

  • John Wick

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy

    ★★★½

  • It Follows

    ★★★★

  • A Girl Walks Home Alone at Night

    ★★★

  • What We Do in the Shadows

    ★★★★½

  • Frozen

    ★★★★

  • Dear Sidewalk

    ★★★

  • The Hobbit: An Unexpected Journey

    ★★½

  • Looper

    ★★★

  • Argo

    ★★★★

  • 21 Jump Street

    ★★★½

  • Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2

    ★★★★½