chris has logged 10 entries for films during January 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
12
The Knight Before Christmas

The Knight Before Christmas

2019
×
★★
Read prior review Edit this entry  
12
The Princess and the Frog

The Princess and the Frog

2009
×
★★★★★
Edit this entry  
10
Toy Story 3

Toy Story 3

2010
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
Carrie Pilby

Carrie Pilby

2016
×
★★½
Edit this entry  
07
Julie & Julia

Julie & Julia

2009
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Brain on Fire

Brain on Fire

2016
×
★★★½
Edit this entry  
05
He's Just Not That Into You

He's Just Not That Into You

2009
×
★½
Read the review Edit this entry  
05
Son of a Rich

Son of a Rich

2019
×
½
Edit this entry  
04
The Knight Before Christmas

The Knight Before Christmas

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
02
Jojo Rabbit

Jojo Rabbit

2019
×
★★★★½
Edit this entry