Rebekah has logged 16 entries for films during June 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
22
See You Soon

See You Soon

2020
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
19
Luca

Luca

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Saw 3D

Saw 3D

2010
×
★½
Read the review Edit this entry  
18
Saw VI

Saw VI

2009
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
Let It Fall: Los Angeles 1982-1992

Let It Fall: Los Angeles 1982-1992

2017
×
★★★
Edit this entry  
17
Pride

Pride

2021
×
★★★★
Edit this entry  
15
Saw V

Saw V

2008
×
★★★
Edit this entry  
15
In the Heights

In the Heights

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
And Then

And Then

2021
×
★★½
Edit this entry  
08
The Old Guard

The Old Guard

2020
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
06
Help Me I'm Dying

Help Me I'm Dying

2019
×
★★★★½
Edit this entry  
04
Saw IV

Saw IV

2007
×
★★½
Read the review Edit this entry  
03
Saw III

Saw III

2006
×
★★
Read the review Edit this entry  
02
Saw II

Saw II

2005
×
★★½
Read the review Edit this entry  
01
Saw

Saw

2004
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
We Are Still Here

We Are Still Here

2015
×
★★½
Edit this entry