Sort by
  • Oppenheimer

    ★★

  • Barbie

    ★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

  • Madoff: The Monster of Wall Street

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★

  • The First Slam Dunk

    ★★★★

  • Qorin

  • A Trip to Infinity

  • Jailangkung: Sandekala

    ½

  • The Good Nurse

  • The Wonder

  • TÁR

    ★★★★½

  • Prey

    ½

  • Thirteen Lives

  • Nope

  • Girl in the Picture

  • Keep Sweet: Pray and Obey

  • Le Pupille

  • Decision to Leave

    ★★★

  • Our Father

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Downton Abbey: A New Era

  • RRR

  • The Adam Project

    ½

  • Juvenile Justice

  • The Batman

    ★★★

  • The Tinder Swindler

  • Downfall: The Case Against Boeing

  • Perfume LIVE 2021 [polygon wave]

    ★★★★★

  • Don't Look Up

    ½

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★

  • Displaced

  • The Guy on the Bed

  • The Mouth is Still a Wild Door

  • Procession

  • Spencer

  • Dune

    ★★★★½

  • Malignant

    ★★★★

  • Kingdom: Ashin of the North

  • Old

  • Emergency Declaration

    ½

  • The French Dispatch

    ★½

  • Drive My Car

    ★★★½

  • The Medium

    ★★★★

  • Midnight

  • Ghost Mansion

    ★★★

  • Friends: The Reunion

  • Wheel of Fortune and Fantasy

    ★★★★

  • Mass

    ★★★½

  • The Con-Heartist

  • BLACK SQUARE

    ★★★

  • The Call

    ★★★★

  • It's a Summer Film!

  • Eternally Younger Than Those Idiots

  • Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!

  • Red Post on Escher Street

  • After Love

  • Tenet

    ★★★★

  • The Day of Destruction

    ★★★

  • Me and Me

    ★★★

  • Beyond the Infinite Two Minutes

    ★★

  • Digital Video Editing with Adobe Premiere Pro: The Real-World Guide to Set Up and Workflow

    ★★★½

  • Jeffrey Epstein: Filthy Rich

  • Labor of Love

  • Sputnik

    ★½

  • Escape from Pretoria

  • Twittering Birds Never Fly: The Clouds Gather

  • Fantasy Island

  • Beasts Clawing at Straws

    ★★★★½

  • Relic

  • The Night House

    ★★★★

  • Into the Deep: The Submarine Murder Case