Sort by
  • Clock

    ★★½

  • Subspecies V: Blood Rise

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★

  • Scream VI

    ★★★★

  • JUNG_E

    ★★★

  • Terror Train 2

    ★½

  • M3GAN

    ★★★★

  • Troll

    ★★★½

  • Dreams in the Witch House

    ★★½

  • Pickman's Model

    ★½

  • The Outside

    ★★★★

  • The Autopsy

    ★★★★

  • Graveyard Rats

    ★★½

  • Lot 36

    ★★★★

  • Prey for the Devil

    ★★½

  • Viking Wolf

    ★★½

  • Terror Train

    ★★★

  • She Said

    ★★★★

  • Halloween Ends

    ★★★★

  • Christmas Bloody Christmas

    ★★★★½

  • Spirit Halloween: The Movie

    ★★★

  • Hellraiser

    ★★★★

  • Werewolf by Night

    ★★½

  • Spoonful of Sugar

    ★★★

  • Smile

    ★★★

  • V/H/S/99

    ★★½

  • The Menu

    ★★★½

  • Baby Ruby

    ★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★★½

  • Bones and All

    ★★★★

  • Terrifier 2

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • Jane

    ★★★★

  • The Lake

    ★★½

  • Alone at Night

    ★★

  • Beast

    ★★★★

  • Fall

    ★★★★

  • Prey

    ★★★★

  • 13 Minutes of Horror: Sci-Fi Horror

    ★★★

  • Skinamarink

    ★★★★★

  • Out There Halloween Mega Tape

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★

  • The Reef: Stalked

    ★★★

  • Huesera: The Bone Woman

    ★★★★½

  • Tales from the Other Side

    ★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★★½

  • Men

    ★★★½

  • Torn Hearts

    ★★★★

  • Legions

    ★★★

  • Incantation

    ★★★½

  • Umma

    ★★½

  • Hypochondriac

    ★★★★

  • Slash/Back

    ★★★½

  • X

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★★

  • The Outwaters

    ★★★

  • Dark Glasses

    ★★★★

  • The Requin

    ★½

  • Something in the Dirt

    ★★★

  • Hatching

    ★★★★

  • You Won't Be Alone

    ★★★★

  • Master

    ★★★

  • Watcher

    ★★★★

  • Fresh

    ★★★★

  • Scream

    ★★★

  • A Ghost Story for Christmas: The Mezzotint

    ★★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Single All the Way

    ★★

  • Nightmare Alley

    ★★★★