Sort by
  • Avatar: The Last Airbender - Premiere

    ★★½

  • Madame Web

  • Dirty Vote

    ½

  • A Killer Paradox

    ★★★½

  • One Day

    ★★★★½

  • Orion and the Dark

    ★★★½

  • Badland Hunters

    ★★★

  • Argylle

    ★★½

  • The Beekeeper

    ★★½

  • Alienoid: Return to the Future

    ★★★

  • Night Swim

  • Aquaman and the Lost Kingdom

    ★½

  • The Family Plan

    ★★

  • Rebel Moon - Part One: A Child of Fire

    ★★

  • Family Switch

    ★½

  • Wonka

    ★★★½

  • Scott Pilgrim Takes Off

    ★★★★★

  • Wish

    ★½

  • Robbie Williams

    ★★★★

  • The Marvels

    ★★½

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★★

  • Cigarette Girl

    ★★★★

  • Locked In

  • Wingwomen

    ★★

  • Leave the World Behind

    ★★★½

  • Five Nights at Freddy's

    ★★

  • The Devil on Trial

    ★★½

  • The Conference

    ★★★

  • Trolls Band Together

    ★★½

  • The Fall of the House of Usher

    ★★★★

  • Dear Jinri

    ★★★★½

  • A Deadly Invitation

  • Sister Death

    ★★★½

  • Ballerina

    ★★

  • Beckham

    ★★★★

  • The Exorcist: Believer

  • Poison

    ★★★★

  • Nowhere

    ★★★

  • The Rat Catcher

    ★★★½

  • Ice Cold: Murder, Coffee and Jessica Wongso

    ★★★

  • Totally Killer

    ★★★★

  • The Swan

    ★★★½

  • 4: Clean Island

    ★★★★½

  • Saw X

    ★★★½

  • No One Will Save You

    ★★★½

  • The Creator

    ★★★

  • Expend4bles

    ½

  • Love at First Sight

    ★★★

  • When Evil Lurks

    ★★★★

  • A Haunting in Venice

    ★★½

  • Pain Hustlers

    ★½

  • The End We Start From

    ★★★★

  • Society of the Snow

    ★★★★★

  • Quiz Lady

    ★★★½

  • Andragogy

    ★★★★½

  • Jawan

    ★★★½

  • Reptile

    ★★½

  • The Nun II

    ★★

  • The Killer

    ★★★★

  • All of Us Strangers

    ★★★★½

  • The Royal Hotel

    ★★★½

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★

  • The Holdovers

    ★★★★½

  • Saltburn

    ★★★★

  • El Conde

    ★★★★

  • The Equalizer 3

    ★★★

  • Killer Book Club

  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

    ★★★½

  • The Last Voyage of the Demeter

  • Gran Turismo

    ★★★½

  • Heart of Stone

  • Zom 100: Bucket List of the Dead