Todd Gaines has logged 19 entries for films during February 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Hamburger: The Motion Picture

Hamburger: The Motion Picture

1986
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
Guns Akimbo

Guns Akimbo

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Monster Party

Monster Party

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Revenge

Revenge

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Bliss

Bliss

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
American Yakuza

American Yakuza

1993
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Out of Control

Out of Control

1985
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
VFW

VFW

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Day of the Warrior

Day of the Warrior

1996
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
The Outsider

The Outsider

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Drive

Drive

1997
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Black Rain

Black Rain

1989
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Final Task

Final Task

2020
×
Read the review Edit this entry  
06
The Dallas Connection

The Dallas Connection

1994
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
In the Line of Duty 4

In the Line of Duty 4

1989
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Parasite

Parasite

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Royal Warriors

Royal Warriors

1986
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Enemy Gold

Enemy Gold

1994
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
Fit to Kill

Fit to Kill

1993
×
★★★½
Read the review Edit this entry