RSS feed for togden24
  • The King of Staten Island

    ★★★

  • The Wrong Missy

    ★★½

  • Capone

    ★★

  • Extraction

    ★★½

  • Trolls World Tour

    ★★

  • The Hunt

    ★★★

  • The Invisible Man

    ★★★

  • Onward

    ★★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★½

  • Frozen II

    ★★★

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★

  • The Irishman

    ★★★½

  • Knives Out

    ★★★½

  • Joker

    ★★★

  • Uncut Gems

    ★★★

  • Marriage Story

    ★★★★

  • The Lion King

    ★★½

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★½

  • Toy Story 4

    ★★★★

  • Dark Phoenix

    ★★

  • Murder Mystery

    ★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★

  • The Lighthouse

    ★★★

  • The Secret Life of Pets 2

    ★★½

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★½

  • Avengers: Endgame

    ★★★★

  • The Dirt

    ★★

  • Us

    ★★★½

  • Stuber

    ★★½

  • Good Boys

    ★★½

  • Booksmart

    ★★½

  • Triple Frontier

    ★★½

  • Leaving Neverland

  • Big Time Adolescence

    ★★½

  • Honey Boy

    ★★★

  • Fyre

  • Glass

    ★★★½

  • How to Train Your Dragon: The Hidden World

    ★★★

  • Vice

    ★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★

  • Aquaman

    ★★½

  • Robin Hood

    ★★½

  • Escape at Dannemora

  • Bird Box

    ★★½

  • The Grinch

  • Ralph Breaks the Internet

    ★★★

  • Adam Sandler: 100% Fresh

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★

  • The Haunting

  • Bad Times at the El Royale

    ★★★½

  • Maniac

  • Smallfoot

    ★★½

  • Green Book

    ★★★½

  • Beautiful Boy

    ★★★

  • Free Solo

  • First Man

    ★★★

  • Roma

    ★★★½

  • Like Father

    ★★½

  • Father of the Year

    ★★

  • Mission: Impossible - Fallout

    ★★★

  • Sharp Objects

  • Hotel Transylvania 3: Summer Vacation

    ★★½

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

    ★★½

  • Incredibles 2

    ★★½

  • Tag

    ★★½

  • Steve Martin and Martin Short: An Evening You Will Forget for the Rest of Your Life

  • BlacKkKlansman

    ★★★★

  • Evil Genius

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★½

  • Deadpool 2

    ★★★½