Sort by
  • M3GAN

    ★★★★½

  • Falling for Christmas

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★★½

  • One Piece Film Red

    ★★★★½

  • Bullet Train

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★½

  • RRR

    ★★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Love Hard

    ★★★★

  • Belle

    ★★★★★

  • The Call

    ★★★★★

  • The Rental

    ★★★★½

  • Midsommar

    ★★★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • The Lodge

    ★★★★

  • The Nun

    ★★½

  • Crazy Rich Asians

    ★★★★½

  • Bleach

    ★★★★

  • Unfriended: Dark Web

    ★★★★

  • Searching

    ★★★★★

  • Paddington 2

    ★★★★½

  • Marrowbone

    ★★★★

  • Split

    ★★★★

  • Your Name.

    ★★★★★

  • Deadpool

    ★★★★★

  • The Boy

    ★★★★½

  • Star Wars: The Force Awakens

    ★★★★★

  • Poltergeist

    ★★★½

  • Mad Max: Fury Road

    ★★★★★

  • Ex Machina

  • Paddington

    ★★★★

  • X-Men: Days of Future Past

    ★★★★★

  • Captain America: The Winter Soldier

    ★★★★½

  • That Awkward Moment

    ★★★★

  • Whiplash

    ★★★★★

  • Carrie

  • The Wolverine

    ★★½

  • R.I.P.D.

  • Kick-Ass 2

    ★★★★

  • Pacific Rim

    ★★★★★

  • Man of Steel

    ★★★★★

  • Star Trek Into Darkness

    ★★★★½

  • Iron Man 3

    ★★★★½

  • Les Misérables

    ★★★★★

  • Django Unchained

    ★★★★★

  • Pitch Perfect

    ★★★★

  • Looper

    ★★★★★

  • The Expendables 2

    ★★★★

  • The Amazing Spider-Man

    ★★★★★

  • The Avengers

    ★★★★★

  • The Hunger Games

    ★★★★★

  • John Carter

    ★★★★

  • The Cabin in the Woods

    ★★★★★

  • Ghost Rider: Spirit of Vengeance

    ★★★

  • Sherlock Holmes: A Game of Shadows

    ★★★★½

  • The Muppets

    ★★★★★

  • Paranormal Activity 3

    ★★★★

  • Mardi Gras: Spring Break

    ★★★½

  • Tinker Tailor Soldier Spy

    ★★★★

  • 50/50

    ★★★★½

  • The Raid

    ★★★★

  • The Three Musketeers

    ★★★★½

  • 30 Minutes or Less

    ★★★

  • Captain America: The First Avenger

    ★★★½

  • Friends with Benefits

    ★★½

  • Transformers: Dark of the Moon

    ½

  • Green Lantern

    ★★★

  • Jiro Dreams of Sushi

    ★★★★★

  • Kung Fu Panda 2

    ★★★★★

  • X-Men: First Class

    ★★★★★