• Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • No Time to Die

    ★★

  • Dune

    ★★★★

  • Cruella

    ★★★★★

  • Holidate

  • Mulan

  • Like a Boss

  • Jumanji: The Next Level

    ★½

  • Charlie's Angels

    ★★½

  • Hustlers

    ★★

  • Murder Mystery

    ★½

  • The Hustle

    ★★★½

  • After

    ★★★

  • Isn't It Romantic

  • What Men Want

    ★½

  • Escape Room

    ★★★

  • Instant Family

    ★★

  • Bohemian Rhapsody

    ★★½

  • Sierra Burgess Is a Loser

    ½

  • Ocean's Eight

    ★★★★★

  • Pitch Perfect 3

    ★★★½

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

  • A Bad Moms Christmas

    ★★★★★

  • Baywatch

    ★★

  • Call Me by Your Name

    ★★★

  • Bad Moms

    ★★★★★

  • Maleficent

    ★★★★½

  • The Smurfs 2

    ★★★

  • Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2

    ★★

  • Avatar

    ★★★

  • Up

    ½

  • Coraline

    ★★★

  • The Boy in the Striped Pyjamas

    ★★★

  • The Devil Wears Prada

    ★★★★

  • Charlie and the Chocolate Factory

    ★★

  • The Polar Express

    ★★½

  • Mean Girls

    ★★★★

  • The Parent Trap

    ★★★★

  • 101 Dalmatians

    ★★

  • Matilda

    ★★★