Tom has logged 10 entries for films during 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
01
The Tree of Life

The Tree of Life

2011
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
Tropic Thunder

Tropic Thunder

2008
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
The Devil and Daniel Johnston

The Devil and Daniel Johnston

2005
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Dancer in the Dark

Dancer in the Dark

2000
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
Yi Yi

Yi Yi

2000
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
True History of the Kelly Gang

True History of the Kelly Gang

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Zodiac

Zodiac

2007
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Synecdoche, New York

Synecdoche, New York

2008
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
One Night in Miami...

One Night in Miami...

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
The Trial of the Chicago 7

The Trial of the Chicago 7

2020
×
★★
Read the review Edit this entry