Sort by
  • The Murmuring

    ★★★★★

  • Pickman's Model

    ★★★½

  • Dreams in the Witch House

    ★★½

  • The Outside

    ★★★★

  • The Autopsy

    ★★★★

  • Graveyard Rats

    ★★★

  • Lot 36

    ★★★

  • Smile

    ★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • Prey

    ★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★★½

  • Nope

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★½

  • Men

    ★★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ½

  • X

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★★½

  • Jackass Forever

    ★★★½

  • Speak No Evil

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • Hellbound

    ★★★★

  • Paranormal Activity: Next of Kin

    ★★★

  • Antlers

    ★★½

  • Midnight Mass

    ★★★★

  • Dune

    ★★½

  • Malignant

    ★★★½

  • Chapelwaite

    ★★★★

  • Candyman

    ★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★★

  • The Deep House

    ★★½

  • Mortal Kombat

    ★★★

  • Nobody

    ★★★★

  • Gaia

    ★★★★

  • Born a Champion

    ★★★

  • Wonder Woman 1984

    ½

  • The Bloodhound

    ★★★★

  • The Queen's Gambit

    ★★★

  • The Empty Man

    ★★★★

  • Psycho Goreman

    ★★★

  • The Haunting of Bly Manor

    ★½

  • The Call

    ★★★

  • She Dies Tomorrow

    ★★★★★

  • Host

    ★★★½

  • The Old Guard

    ★★★

  • Extraction

    ★★★

  • The Dark and the Wicked

    ★★★★

  • Laura Hasn't Slept

  • The Hunt

    ★★★½

  • The Invisible Man

    ★★½

  • Gretel & Hansel

    ★★★★½

  • Downhill

    ★★★

  • Relic

    ★★★★

  • The Outsider

    ★★★½

  • Underwater

    ★★★★

  • Crazy Samurai Musashi

    ★★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★

  • The Devil's Asshole

  • Gold Digger

    ★★★

  • Doctor Sleep

    ★★★★

  • Blood Machines

    ★★★★

  • The Vigil

    ★★★½

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • Dolemite Is My Name

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★★

  • Sea Fever

    ★★★