Sort by

tomas has logged 11 entries for films during June 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
27
The Amityville Horror

The Amityville Horror

1979
×
★★★★★
Edit this entry  
27
The Fast and the Furious: Tokyo Drift

The Fast and the Furious: Tokyo Drift

2006
×
★★★★
Edit this entry  
18
The Hard Way

The Hard Way

1991
×
★★★½
Edit this entry  
15
The Amusement Park

The Amusement Park

1975
×
★★★½
Edit this entry  
13
The Fast and the Furious

The Fast and the Furious

2001
×
★★★½
Edit this entry  
13
1990: The Bronx Warriors

1990: The Bronx Warriors

1982
×
★★½
Edit this entry  
10
Gonjiam: Haunted Asylum

Gonjiam: Haunted Asylum

2018
×
★★★
Edit this entry  
07
Final Exam

Final Exam

1981
×
★★★
Edit this entry  
07
Streets of Fire

Streets of Fire

1984
×
★★★★½
Edit this entry  
06
Stargate

Stargate

1994
×
★★★
Edit this entry  
06
What's Eating Gilbert Grape

What's Eating Gilbert Grape

1993
×
★★★★
Edit this entry