• Save Ralph

  • No va más

    ½

  • Chico eléctrico

    ★★★★

  • Bahía Blanca

    ★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★

  • 10 palomas

    ★★★

  • Concert for the Battle of El Tala

    ½

  • Los visionadores

    ★★½

  • When the Olympus Collides With the Pampas

    ★★★½

  • Havfruen om bord

    ★★★½

  • Nobody

    ★★★★

  • Amor bandido

    ★★★½

  • Bad Christmas

    ★★★★½

  • Wheel of Fortune and Fantasy

    ★★★½

  • Introduction

    ★½

  • Barb and Star Go to Vista Del Mar

    ★★

  • Willy's Wonderland

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★½

  • Death to 2020

    ½

  • Monster Hunter

    ★½

  • Influxu

  • Little Bikes

    ★★½

  • In the Border

    ½

  • The shadows

    ★★★★

  • The Siamese Bond

    ★★★½

  • Splinters

    ★★★★★

  • The tree has been planted

    ★★★★½

  • Las credenciales

  • Los primos esperan

    ★★★★

  • Homage to the work of Philip Henry Gosse

    ★★★★

  • Mank

    ★★★½

  • Carmen Vidal, mujer detective

    ★★½

  • Vicenta

    ★★★½

  • The Annotated Field Guide of Ulysses S. Grant

    ½

  • A Farewell to Memory

    ★★★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

  • Roald Dahl's The Witches

    ★★★½

  • Rebecca

    ½

  • Soul

    ★★

  • Meander

  • Run

    ★★

  • Freaky

    ★★★★★

  • Inmortal

    ★★½

  • Poilean

  • Red Post on Escher Street

    ★★★★½

  • There Are Not Thirty-Six Ways of Showing a Man Getting on a Horse

    ★★★½

  • Atarrabi & Mikelats

    ½

  • On the Rocks

    ★★★★

  • We Will Never Die

    ★½

  • Rifkin's Festival

    ★★½

  • Unlimited Edition

    ★★½

  • Shadow in the Cloud

    ★★½

  • Nomadland

    ★★

  • Ammonite

  • Spring Blossom

    ★★★★

  • Run Hide Fight

    ★★★★★

  • Fauna

    ★★½

  • Sophie Jones

    ★★

  • Tragic Jungle

    ★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ½

  • Red Screening

    ★★★★

  • Antebellum

    ★★½

  • Come True

  • Vitória

    ★★★½

  • Tenet

    ½

  • Quiet

    ★★★★

  • Uncle Peckerhead

    ★★½

  • The Stunt Double

    ½

  • She Dies Tomorrow

    ★★★

  • Host

    ★★★★★

  • Little Forest

  • Greyhound