• Jerry Maguire

    ★★★★

  • Old

    ★★½

  • Candyman

    ★★★½

  • The Woman in the Window

    ★★½

  • The Boy and the Wind

    ★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★½

  • Riders of Justice

    ★★★½

  • Joe Bell

    ★★

  • Stillwater

    ★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Annette

    ★★½

  • CODA

    ★★★★

  • The Green Knight

    ★★★★

  • De Onde Eu Te Vejo

    ★★★½

  • Cinderella

    ★★

  • The Pink Cloud

    ★★½

  • Real Women Have Curves

    ★★★★

  • The Wizard of Oz

    ★★★★★