• Death Note

    ★★½

  • Dunkirk

    ★★★★★

  • Alien: Covenant

    ★½

  • The Circle

  • The Fate of the Furious

    ★★★

  • Louis C.K. 2017

    ★★★★

  • Ghost in the Shell

    ★★

  • Kong: Skull Island

    ★★★

  • Mike Birbiglia: Thank God for Jokes

    ★★★★

  • Logan

    ★★★★½

  • Michael Bolton's Big, Sexy Valentine's Day Special

  • Fittest on Earth: A Decade of Fitness

  • John Wick: Chapter 2

    ★★★★

  • Get Out

    ★★★★★

  • XX

    ★★★

  • I Don't Feel at Home in This World Anymore

  • xXx: Return of Xander Cage

  • The Bye Bye Man

    ½

  • A Cure for Wellness

  • Doctor Strange

  • Ouija: Origin of Evil

  • The Lost City of Z

  • Gantz:O

    ★★★½

  • Inferno

  • The Accountant

  • The Magnificent Seven

  • Deepwater Horizon

  • Brotherhood

  • Arrival

    ★★★★★

  • David Brent: Life on the Road

  • War Dogs

  • David Cross: Making America Great Again

  • Suicide Squad

  • Ghostbusters

  • Star Trek Beyond

  • Nerve

  • The Shallows

  • Central Intelligence

  • Collide

  • Now You See Me 2

  • Popstar: Never Stop Never Stopping

  • The Neon Demon

  • The Nice Guys

  • The Conjuring 2

  • X-Men: Apocalypse

  • Neighbors 2: Sorority Rising

  • Captain America: Civil War

  • Sausage Party

  • Don't Think Twice

    ★★★½

  • Keanu

  • Hush

  • Batman v Superman: Dawn of Justice

  • 10 Cloverfield Lane

  • Fittest on Earth: The Story of the 2015 Reebok CrossFit Games

  • Gods of Egypt

    ★★★

  • War on Everyone

    ★★★½

  • Zootopia

  • Deadpool

  • Hail, Caesar!

  • Zoolander 2

    ½

  • The Finest Hours

  • Sing Street

  • The Greasy Strangler

  • Hunt for the Wilderpeople

  • 13 Hours: The Secret Soldiers of Benghazi

  • Friend Request

  • Making a Murderer

  • Star Wars: The Force Awakens

  • The Hateful Eight

  • Land of Mine

    ★★★

  • Creed

  • In the Heart of the Sea