Sort by
  • Mike Birbiglia: The Old Man and the Pool

    ★★★★½

  • Please Don't Destroy: The Treasure of Foggy Mountain

    ★★½

  • The Marvels

    ★★★½

  • Peter Doherty: Stranger In My Own Skin

    ★★★½

  • Beckham

    ★★★★

  • Totally Killer

    ★★★½

  • Saw X

    ★★★

  • No One Will Save You

    ★★★½

  • The Killer

    ★★★

  • El Conde

    ★★★½

  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

    ★★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Blue Beetle

    ★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • Wham!

    ★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • Scream of My Blood: A Gogol Bordello Story

    ★★★★

  • Amy Schumer: Emergency Contact

    ★★½

  • The Flash

    ★★★½

  • Stan Lee

    ★★★½

  • Extraction 2

    ★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Elemental

    ★★★½

  • Sarah Silverman: Someone You Love

    ★★★½

  • Asteroid City

    ★★★

  • May December

    ★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★½

  • Fast X

    ★★★½

  • Once Upon a School

    ★★★½

  • John Mulaney: Baby J

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • Jason Isbell: Running With Our Eyes Closed

    ★★★★

  • Pretty Baby: Brooke Shields

    ★★★★

  • Renfield

    ★★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★½

  • Air

    ★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★

  • Max Roach: The Drum Also Waltzes

    ★★★½

  • Hung Up on a Dream

    ★★★½

  • Bottoms

    ★★★½

  • Flamin' Hot

    ★★½

  • Batman: The Doom That Came to Gotham

    ★★★½

  • A Good Person

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★★½

  • Chris Rock: Selective Outrage

    ★★★½

  • 65

    ★★

  • Champions

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★★½

  • Joan Baez: I Am a Noise

    ★★★½

  • The Castle

    ★★★½

  • BlackBerry

    ★★★½

  • Marc Maron: From Bleak to Dark

    ★★★½

  • Creed III

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★½

  • Pamela, A Love Story

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Stephen Curry: Underrated

    ★★★½

  • Rye Lane

    ★★★½

  • Flora and Son

    ★★★½

  • You Hurt My Feelings

    ★★★½

  • A Thousand and One

    ★★★

  • Past Lives

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★

  • STILL: A Michael J. Fox Movie

    ★★★★

  • You People

    ★★★½

  • I Wanna Dance with Somebody

    ★★½

  • Candy

    ★★★

  • Babylon

    ★★★★

  • Neil Young: Harvest Time

    ★★★½