• Zack Snyder's Justice League

    ★★★★★

  • The Invisible Man

    ★★

  • Klaus

    ★★★

  • Countdown

    ★½

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★½

  • A Shaun the Sheep Movie: Farmageddon

    ★★★

  • Joker

    ★★★★★

  • It Chapter Two

    ★½

  • Scary Stories to Tell in the Dark

  • The Lion King

    ★★★

  • Parasite

    ★★★★

  • The Lighthouse

    ★★½

  • Aladdin

    ★★★★½

  • The Collini Case

  • Triple Threat

    ★★★

  • Happy Death Day 2U

    ★★

  • A Russian Youth

    ★★★

  • Building Arnold Schwarzenegger

    ★★

  • System Crasher

    ★★★★

  • Cold Pursuit

    ★★★

  • Alita: Battle Angel

    ★★½

  • How to Train Your Dragon: The Hidden World

  • All About Me

    ★★★★

  • 100 Things

    ★★★★

  • Aquaman

    ★½

  • Instant Family

    ★★★½

  • Mary Queen of Scots

    ★★

  • Creed II

    ★★½

  • Bird Box

    ★★

  • Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

    ★★

  • Buñuel in the Labyrinth of the Turtles

    ★★★

  • How About Adolf?

    ★★★½

  • They Shall Not Grow Old

    ★★★

  • The Haunting of Hill House

    ★★★½

  • Every Day a Good Day

    ★★★½

  • Andhadhun

    ★★★½

  • Project Gutenberg

    ★★

  • Killing

    ★★★½

  • Balloon

    ★★★½

  • Bad Times at the El Royale

    ★★½

  • The Night Comes for Us

    ★★★½

  • Monstrum

    ★★★½

  • Hold the Dark

    ★★★½

  • Green Book

    ★★★★½

  • If Beale Street Could Talk

    ★★★

  • Skin

    ★★★½

  • Hotel Mumbai

    ★★★½

  • Beautiful Boy

    ★★★

  • The Hate U Give

    ★★★

  • Outlaw King

    ★★½

  • The Predator

    ★★½

  • Dragged Across Concrete

    ★★½

  • At Eternity's Gate

    ★★★

  • I Want to Eat Your Pancreas

    ★★

  • Can You Ever Forgive Me?

    ★★★

  • Suspiria

    ★★½

  • White Boy Rick

    ★★★

  • A Star Is Born

    ★★½

  • The Ballad of Buster Scruggs

    ★★★

  • First Man

    ★★½

  • Roma

    ★★½

  • Alpha

    ★★½

  • The Meg

    ★★★

  • Christopher Robin

    ★★½

  • Comedy Central Roast of Bruce Willis

    ★★½

  • The Man Who Killed Hitler and Then the Bigfoot

    ★★★

  • The Equalizer 2

    ★★★

  • Sharp Objects

    ★★★

  • Keep an Eye Out

    ★★★

  • The Most Beautiful Girl in the World

    ★★★½

  • Hotel Transylvania 3: Summer Vacation

    ★★

  • The Witch: Part 1. The Subversion

    ★★