Sort by

Tommie has logged 15 entries for films during September 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
24
Phase IV

Phase IV

1974
×
★★½
Read the review Edit this entry  
23
The Living and the Dead

The Living and the Dead

2006
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
Inside

Inside

2007
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Code Blue

Code Blue

2011
×
★★
Read the review Edit this entry  
21
The Burning Moon

The Burning Moon

1992
×
½
Read the review Edit this entry  
21
Antropophagus

Antropophagus

1980
×
½
Read the review Edit this entry  
20
Broken

Broken

2006
×
Read the review Edit this entry  
17
Botched

Botched

2007
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Xtro

Xtro

1982
×
Read the review Edit this entry  
15
Would You Rather

Would You Rather

2012
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
The Wizard of Gore

The Wizard of Gore

2007
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Wind Chill

Wind Chill

2007
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Wilderness

Wilderness

2006
×
Read the review Edit this entry  
06
Trailer Park Boys: Drunk, High and Unemployed: Live In Austin

Trailer Park Boys: Drunk, High and Unemployed: Live In Austin

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
You Were Never Really Here

You Were Never Really Here

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry