• Lost River

    ★★★½

  • Fuckkkyouuu

    ★★★½

  • Spanking the Monkey

    ★★★★

  • The Cowboy and the Frenchman

    ★★★

  • The Amputee

    ★½

  • Six Men Getting Sick

    ★★

  • Lumière and Company

    ★½

  • The Grandmother

    ★★★

  • mother!

    ★★★★★

  • The Alphabet

    ★★½

  • Premonitions Following an Evil Deed

    ★★★½

  • Pierre and Sonny Jim

    ½

  • Industrial Soundscape

    ★★★

  • David Lynch: The Art Life

    ★★★★

  • Bug Crawls

    ★★★½

  • I Am Not Your Negro

    ★★★★½

  • Sharknado 5: Global Swarming

    ★★★★

  • Okja

    ★★★