Tom has logged 19 entries for films during July 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Share

Share

2019
×
★★★
Edit this entry  
28
Skin

Skin

2018
×
★★½
Edit this entry  
24
Once Upon a Time… in Hollywood

Once Upon a Time… in Hollywood

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Wild Rose

Wild Rose

2018
×
★★★½
Edit this entry  
19
The Lion King

The Lion King

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
The Farewell

The Farewell

2019
×
★★★★½
Edit this entry  
12
Point Blank

Point Blank

2019
×
★★½
Edit this entry  
12
Crawl

Crawl

2019
×
★★★½
Edit this entry  
11
Stuber

Stuber

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Chernobyl

Chernobyl

2019
×
★★★★★
Edit this entry  
07
When They See Us

When They See Us

2019
×
★★★★★
Edit this entry  
07
Anima

Anima

2019
×
★★★★½
Edit this entry  
06
Escape Plan: The Extractors

Escape Plan: The Extractors

2019
×
★★½
Edit this entry  
06
Teen Spirit

Teen Spirit

2018
×
★★★
Edit this entry  
04
The Last Black Man in San Francisco

The Last Black Man in San Francisco

2019
×
★★★½
Edit this entry  
04
The Souvenir

The Souvenir

2019
×
★★★½
Edit this entry  
03
Midsommar

Midsommar

2019
×
★★★★
Edit this entry  
03
Spider-Man: Far from Home

Spider-Man: Far from Home

2019
×
★★★★
Edit this entry